Webform 5.x-2.3 - en to cs translation catalogue (319 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: Mandatory
cs: Povinné

en: E-mail
cs: Zasílat

en: Add
cs: Přidat

en: Submit
cs: Poslat

en: Publish
cs: Vydat

en: Name
cs: Jméno

en: Type
cs: Typ

en: Value
cs: Hodnota

en: Operations
cs: Operace

en: New component name
cs: Jméno nové komponenty

en: Edit
cs: Upravit

en: Clone
cs: Duplikovat

en: Delete
cs: Smazat

en: No Components, add a component below.
cs: Žádné komponenty, níže přidejte novou komponentu.

en: Your webform has been published.
cs: Váš formulář byl vydán.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
cs: Umístění komponent a hodnoty povinných polí byly aktualizovány.

en: Edit component: @name (@type)
cs: Úprava komponenty: @name (@type)

en: Label
cs: Nadpis

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
cs: Toto je jmenovka, která se se bude zobrazovat u tohoto prvku formuláře.

en: Description
cs: Popis

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
cs: Krátká nápověda, jak pole používat při vyplňování.

en: Advanced settings
cs: Pokročilé volby

en: Field Key
cs: Identifikátor pole

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only lowercase alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if using Additional Processing or Validation code.
cs: Vložte strojově čitelný identifikátor pro tento prvek formuláře. Může obsahovat pouze malá písmena, číslice a podtržítka. Identifikátor bude použit jako atribut jména pro tento prvek. Nemá vliv na ukládání dat, ale může být užitečný v kódu pro Rozšířené zpracování a Validaci.

en: Check this option if the user must enter a value.
cs: Pokud je zaškrtnuto, bez zadané hodnoty tohoto pole nebude možné formulář odeslat.

en: Include in e-mails
cs: Zasílat ve zprávách

en: If checked, submitted values from this component will be included in e-mails.
cs: Pokud je zaškrtnuto, vložené hodnoty této komponenty budou vloženy do e-mailové zprávy.

en: Root
cs: Nejvyšší

en: Parent Fieldset
cs: Nadřazená skupina polí

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
cs: Volitelná hodnota. Můžete lépe uspořádat formulář, když umístíte tuto komponentu do jiné skupiny polí.

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
cs: Volitelná hodnota. V nabídce se těžší položky propadnou dolů a lehčí se umístí výše.

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
cs: Komponenta formuláře typu @type nemá definovánu funkci pro editování.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
cs: Identifikátor %field_key není platný. Prosím použijte pouze malá písmena, číslice a podtržítka.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
cs: Identifikátor %field_key již používá pole s nadpisem %existing_field. Prosím použijte unikátní identifikátor.

en: Component %name cloned.
cs: Komponenta %name byla zduplikována.

en: Component %name updated.
cs: Komponenta %name byla aktualizována.

en: New component %name added.
cs: Komponenta %name byla přidána.

en: Delete the %name fieldset?
cs: Smazat skupinu polí %name?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
cs: Tímto bezprostředně smažete skupinu polí %name a všechny její podřazená pole ve formuláři %webform. Tuto akci nebude možné vrátit.

en: Delete the %name component?
cs: Smazat komponentu %name?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
cs: Tímto bezprostředně smažete komponentu %name formuláře %webform. Tuto akci nebude možné vrátit.

en: Component %name deleted.
cs: Komponenta %name byla smazána.

en: Delimited text
cs: Text s oddělovačem

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
cs: Soubor s prostým textem odděleným čárkami, tabulátory nebo jinými znaky.

en: A file readable by Microsoft Excel.
cs: Soubor pro MS Excel.

en: Submissions for %user
cs: Formuláře uživatele %user

en: Submitted
cs: Odeslal

en: User
cs: Uživatel

en: IP Address
cs: IP adresa

en: View
cs: Zobrazit

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
cs: Tento formulář ještě nebyl vyplněn a odeslán. <a href="!url">Zobrazit</a>.

en: Go back to the form
cs: Návrat do formuláře

en: Clear Form Submissions
cs: Vymazat odeslané formuláře

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
cs: Určitě chcete smazat všechny odeslané formuláře pro tento typ?

en: Clear
cs: Vyčistit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Webform %title entries cleared.
cs: Záznamy pro formulář %title byly vymazány.

en: Export format
cs: Formát pro export

en: Delimited text format
cs: Text s oddělovači

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
cs: Toto je oddělovač pro soubor typu CSV/TSV, ve kterém lze stáhnout výsledky formulářů. Použití tabulátorů je nespolehlivější způsob, jak zachovat znaky s diakritikou. Můžete oddělovač změnit na jiný podle toho, do které aplikace budete výsledky importovat.

en: Comma (,)
cs: Čárka (,)

en: Tab (\t)
cs: Tabulátor (\t)

en: Semicolon (;)
cs: Středník (;)

en: Colon (:)
cs: Dvojtečka (:)

en: Pipe (|)
cs: Roura (|)

en: Period (.)
cs: Tečka (.)

en: Space ( )
cs: Mezera ( )

en: Download
cs: Stáhnout

en: Submission Details
cs: Detaily formuláře

en: Serial
cs: Sériové číslo

en: Time
cs: Čas

en: Username
cs: Uživ. jméno

en: Q
cs: Komponenta

en: responses
cs: odpovědi

en: Delete Form Submission
cs: Smazat odeslaný formulář

en: Are you sure you want to delete this submission?
cs: Určitě chcete tento odeslaný formulář smazat?

en: Submission deleted.
cs: Odeslaný formulář byl smazán.

en: Webforms are forms and questionnaires. To add one, select <a href="!url">Create content -&gt; Webform</a>.
cs: Formulář může být anketa nebo dotazník. Můžete je vytvořit volbou <a href="!url">Vytvořit obsah -&gt; Formulář</a>.

en: <p>This module lets you create forms or questionnaires and define their content. Submissions from these forms are stored in the database and optionally also sent by e-mail to a predefined address.</p>
          <p>Here is how to create one:</p>
          <ul>
           <li>Go to Create Content and add a webform</li>
           <li>Add a description to be displayed as a teaser and above the actual form.</li>
           <li>Add a confirmation message or redirect node that is to be displayed after successful submission.</li>
           <li>Add one or more components to your form.</li>
           <li>Optionally add an e-mail address to which submissions will be sent. If no email address is specified, no e-mail will be sent when submissions are made through the form.</li>
           <li>Optionally select an e-mail (or hidden) component that will be used to populate the return e-mail address on any sent e-mail.</li>
           <li>Optionally select a textfield (or hidden) component that will be used to populate the subject e-mail field on any sent e-mail.</li>
          </ul>
          <p>Help on adding and configuring the components will be shown after you add your first component.</p>
          <p>The content of submitted forms is stored in the database table <i>webform_submitted_data</i> as key-value pairs.</p>
cs: <p>Tento modul umožňuje vytváření webových formulářů a dotazníků a upravovat jejich obsah. Vyplněné a odeslané formuláře se ukládají do databáze a lze je také posílat na předem určenou e-mailovou adresu.</p>
         <p>Následuje návod na vytvoření formuláře:</p>
         <ul>
          <li>Klikněte na 'Vytvořit obsah' a zvolte webform</li>
           <li>Vložte popis, který se zobrazí jako úvodní text nad samotným formulářem.</li>
           <li>Vložte zprávu nebo odkaz na uzel, který se zobrazí po úspěšném odeslání formuláře.</li>
           <li>Přidejte do formuláře jednu nebo více komponent.</li>
           <li>Volitelně zadejte e-mailovou adresu, na kterou budou automaticky chodit vyplněné formuláře. Pokud není adresa zadána, žádný e-mail se při odeslání formuláře posílat nebude.</li>
           <li>Volitelně zadejte komponentu pro e-mailovou adresu (nebo skrytou komponentu), do které se bude vkládat návratová adresa pro jakýkoliv odeslaný e-mail.</li>
           <li>Volitelně zadejte textové pole (nebo skrytou komponentu), do které se bude vkládat předmět pro jakýkoliv odeslaný e-mail.</li>
          </ul>
          <p>Nápověda pro přidávání a upravování komponent se zobrazí, jakmile vytvoříte první komponentu.</p>
          <p>Obsah odeslaných formulářů je uložen v tabulce databáze <i>webform_submitted_data</i> ve formě dvojic klíč-hodnota.</p>

en: A webform can be a questionnaires, contact or request forms. It can be used to let visitors make contact, register for a event or to enable a complex survey.
cs: Formulář může být dotazník, kontaktní nebo objednávkový formulář. Návštěvníci se skrze něj mohou také registrovat na různé akce nebo vyplňovat rozsáhlé ankety.

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
cs: Na této stránce jsou všechny aktuálně nastavené komponenty pro tento formulář. Můžete vytvořit libovolný počet komponent, i několik stejného typu. Novou komponentu přidáte tak, že v dolní části tabulky zadáte jméno a zvolíte typ pro dané pole. Nové komponenty, případně upravené hodnoty, je potřeba uložit tlačítkem Poslat.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
cs: Kliknutím na jméno existující komponenty zobrazíte její nastavení.

en: Webforms
cs: Formuláře

en: View and edit all the available webforms on your site.
cs: Prohlížet a upravovat všechny formuláře na tomto webu.

en: Webform
cs: Formulář

en: Global configuration of webform functionality.
cs: Globální nastavení pro práci s webovými formuláři.

en: Webform confirmation
cs: Potvrzení formuláře

en: Configuration
cs: Konfigurace

en: Form components
cs: Komponenty

en: Results
cs: Výsledky

en: Submissions
cs: Odeslané formuláře

en: Analysis
cs: Analýza

en: Table
cs: Tabulka

en: Webform submission
cs: Odeslání formuláře

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
cs: Vytvořte nový formulář, anketu nebo dotazník přístupný všem uživatelům. Odeslané formuláře a statistiky se zaznamenávají a jsou přístupné autorizovaným uživatelům.

en: Go to form
cs: Přejít na formulář

en: View this form.
cs: Zobrazit formulář.

en: Webform Settings
cs: Nastavení formuláře

en: Title
cs: Nadpis

en: Text to be shown as teaser and before the form.
cs: Text, který se zobrazí jako úvodní text ještě před formulářem.

en: Confirmation message or redirect URL
cs: Potvrzovací zpráva nebo uzel pro přesměrování

en: Message to be shown upon successful submission or a path to a redirect page. Redirect pages must start with <em>http://</em> for external sites or <em>internal:</em> for an internal path. i.e. <em>http://www.example.com</em> or <em>internal:node/10</em>
cs: Po úspěšném odeslání formuláře se zobrazí tato zpráva nebo stránka, na kterou je uveden odkaz. Odkaz na externí stránku musí začínat na <em>http://</em>, odkaz na interní stránku na <em>internal:</em>. Například <em>http://www.priklad.cz</em> nebo <em>internal:node/10</em> .

en: Webform access control
cs: Přístupová práva k formulářům

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
cs: Tato přístupová práva uvádějí, které role uživatelů mohou tento formulář odesílat. Nebrání však k přístupu ke stránce s formulářem. Pokud potřebujete omezit přístup k samotné stránce, použijte jiný modul, např. <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> nebo <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
cs: Role, které smějí odesílat tento formulář

en: Uncheck all roles to prevent new submissions. The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
cs: Pokud není označena žádná role, nebude možné formulář odeslat. Role %authenticated se vztahuje na každého uživatele, který je přihlášen, bez ohledu na jeho další role.

en: Webform mail settings
cs: Nastavení pošty

en: E-mail to address
cs: Cílová e-mailová adresa

en: Form submissions will be e-mailed to this address. Leave blank for none. Multiple e-mail addresses may be separated by commas.
cs: Obsah odeslaných formulářů bude odeslán na tuto adresu. Nevyplněné pole zablokuje posílání e-mailu. Více e-mailových adres je potřeba oddělit čárkou.

en: Conditional e-mail recipients
cs: Podmínění příjemci e-mailu

en: The settings below allow you to send e-mails to multiple recipients based off the value of a component.
cs: Díky nastavení níže můžete posílat e-mail na více adres podle vyplněných údajů jednotlivých komponent.

en: E-mail from name
cs: Jméno odesílatele formuláře

en: After adding components to this form any email, select, or hidden form element may be selected as the sender's name for e-mails.
cs: Jakmile přidáte do formuláře komponenty, pak pole pro e-mailovou adresu, rozbalovací menu a skrytá pole budete moci nastavit jako jméno odesílatele formuláře.

en: E-mail from address
cs: Adresa odesílatele formuláře

en: After adding components to this form any textfield, select, or hidden form element may be selected as the sender's e-mail address.
cs: Jakmile přidáte do formuláře komponenty, pak pole pro e-mailovou adresu, rozbalovací menu a skrytá pole budete moci nastavit jako adresu odesílatele formuláře.

en: E-mail subject
cs: Předmět e-mailu

en: After adding components to this form any textfield, select, or hidden form element may be selected as the subject for e-mails.
cs: Jakmile přidáte do formuláře komponenty, pak textová pole, rozbalovací menu a skrytá pole budete moci nastavit jako předmět e-mailu.

en: Webform advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Show complete form in teaser
cs: V náhledu uzlu zobrazit celý formulář

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
cs: Zobrazí celý formulář jako součást úvodního odstavce uzlu.

en: Limit the number of submissions a user may send within a specified time period
cs: Omezit počet odeslání, které může jeden uživatel provést v určeném časovém rozmezí

en: Unlimited
cs: neomezeně

en: ever
cs: navždy

en: every hour
cs: za hodinu

en: every day
cs: za den

en: every week
cs: za týden

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
cs: Výchozí hodnota textu tlačítka pro odeslání formuláře je <em>Poslat</em>. Tuto hodnotu můžete přebít, když vyplníte toto pole.

en: Additional Validation
cs: Dodatečná validace

en: Enter PHP code to perform additional validation for this form. Include the &lt;?php ?&gt; tags. $form_id and $form_values are available variables. If validation fails, use the form_set_error function to prevent the form from being submitted. Use the same syntax as a _validate function used in the <a href="http://api.drupal.org/api/file/developer/topics/forms_api.html">Forms API</a>.
cs: Vložte kód v PHP, který provede dodatečnou validaci formuláře. Použijte značky &lt;?php ?&gt;. Mezi dostupné proměnné patří $form_id a $form_values. Pokud validace selže, použijte funkci form_set_error, která zabrání odeslání. Použijte stejnou syntaxi jako funkce _validate, která je součástí <a href="http://api.drupal.org/api/file/developer/topics/forms_api.html">API pro formuláře</a>.

en: Additional Processing
cs: Dodatečné zpracování

en: Enter PHP code to perform additional processing for this form (after the validation). Include the &lt;?php ?&gt; tags. $form_id and $form_values are available variables, use the same syntax as a _submit function used in the <a href="http://api.drupal.org/api/file/developer/topics/forms_api.html">Forms API</a>.
cs: Vložte kód v PHP, který provede dodatečné zpracování formuláři (po validaci). Použijte značky &lt;?php ?&gt;. Mezi dostupné proměnné patří $form_id a $form_values. Použijte stejnou syntaxi jako funkce _submit, která je součástí <a href="http://api.drupal.org/api/file/developer/topics/forms_api.html">API pro formuláře</a>.

en: To
cs: Komu

en: No components yet in this webform.
cs: Tento formulář zatím nemá žádnou komponentu.

en: Custom
cs: Vlastní

en: Component
cs: Komponenta

en: Default
cs: Výchozí

en: Limit to !count submission(s) !timespan
cs: Omezit na !count odeslání !timespan

en: The entered email address %address is not a valid address.
cs: Vložená adresa není platnou e-mailovou adresou.

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
cs: Formulář %title byl vytvořen. Níže do něj můžete přidat nová pole.

en: This webform is currently unpublished. After finishing your changes to the webform, use the <em>Publish</em> button below.
cs: Tento formulář není v této chvíli vydán. Jakmile dokončíte jeho úpravu, vydejte ho tlačítkem <em>Poslat</em>.

en: Preview
cs: Náhled

en: Submissions for this form are closed.
cs: Odeslané formuláře pro tento formulář jsou uzavřené.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
cs: Abyste mohli zobrazit tento formulář, musíte se <a href="!login">přihlásit</a> nebo <a href="!register">zaregistrovat</a>.

en: You do not have permission to view this form.
cs: Nemáte oprávnění zobrazit tento formulář.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
cs: Vyčerpal(a) jste maximální limit pro odeslání tohoto formuláře (@count).

en: You have already submitted this form.
cs: Tento formulář jste již odeslal(a).

en: You may not submit another entry at this time.
cs: V tuto chvíli nemůžete formulář znovu odeslat.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
cs: <a href="!url">Prohlédnout předchozí odeslané formuláře</a>.

en: Available components
cs: Dostupné komponenty

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
cs: Toto jsou dostupné typy polí ve Vaší instalaci Formulářů. Kterékoliv z nich můžete deaktivovat příslušným zaškrtávacím políčkem. V nových i existujících formulářích budou k dispozici zaškrtnuté komponenty.

en: Default e-mail values
cs: Výchozí hodnoty pro e-mail

en: From address
cs: Odchozí adresa

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
cs: Výchozí adresa odesílatele vyplněných formulářů; často je to adresa správce formulářů.

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: The default sender name which is used along with the default from address.
cs: Výchozí jméno odesílatele, které se přidá k odchozí adrese.

en: Default subject
cs: Výchozí předmět

en: Form submission from: %title
cs: Vyplněný formulář %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
cs: Výchozí znění předmětu pro e-maily s vyplněnými formuláři.

en: Advanced options
cs: Pokročilá nastavení

en: Allow cookies for tracking submissions
cs: Povolit cookies pro sledování výsledků

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
cs: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> lze použít, aby stejný uživatel nemohl opakovaně odesílat stejný formulář. Tato volba není nezbytná pro omezování počtu odeslání jednotlivými uživateli, ale v některých případech může zvýšit přesnost. Kromě cookies využívají Formuláře také záznamy IP adres a jména registrovaných uživatelů.

en: Default export format
cs: Výchozí exportní formát

en: Default export delimiter
cs: Výchozí oddělovač pro export

en: Webforms debug
cs: Ladění formuláře

en: Off
cs: Vypnuto

en: Log submissions
cs: Zaznamenávat výsledky

en: Full debug
cs: Úplný záznam

en: Set to "Log submissions" to log all submissions in the watchdog. Set to "Full debug" to print debug info on submission.
cs: Nastavte na "Zaznamenávat výsledky" a všechny odeslané formuláře se zapíší do logu. Nastavte na "Úplný záznam" a budou se navíc ukládat i ladící informace.

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Submission #@sid
cs: Odeslaný formulář #@sid

en: Previous submission
cs: Předchozí odeslaný formulář

en: Next submission
cs: Následující odeslaný formulář

en: Submission Information
cs: Informace o formuláři

en: Form: !form
cs: Formulář: !form

en: Submitted by !name
cs: Odesláno uživatelem !name

en: Next Page >
cs: Další stránka >

en: < Previous Page
cs: < Předchozí stránka

en: The webform component @type is not able to be displayed
cs: Komponentu typu @typu není možné zobrazit

en: Possible spam attempt from @remote_addr
cs: Možný pokus o spam z adresy @remote_addr

en: Illegal information. Data not submitted.
cs: Nesprávné údaje. Data nebyla odeslána.

en: Submission posted to %title
cs: Formulář byl odeslán na %title

en: Submission updated.
cs: Odeslaný formulář byl aktualizován.

en: Thank you, your submission has been received.
cs: Díky, Váš formulář byl doručen.

en: Submitted on
cs: Odesláno

en: Submitted by user
cs: Odesláno uživatelem

en: Submitted by anonymous user
cs: Odesláno anonymním uživatelem

en: Submitted values are:
cs: Odeslané údaje:

en: The results of this submission may be viewed at:
cs: Tento odeslaný formulář lze zobrazit zde:

en: key
cs: klíč

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
cs: V tomto poli můžete používat speciální symboly, které budou dynamicky nahrazovány skutečnými hodnotami.

en: You can use %server[key] to add any of the special PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.server">$_SERVER</a> variables, %session[key] to add any of the special PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.session">$_SESSION</a> variables and %get[key] to create prefilled forms from the <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.get">URL</a>. %cookie, %request and %post also work with their respective PHP variables. For example %server[HTTP_USER_AGENT], %session[id], or %get[q].
cs: Symbol %server[key] můžete použít k přidání libovolné speciální proměnné PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.server">$_SERVER</a>. Symbol %session[key] slouží k přidání libovolné speciální proměnné PHP <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.session">$_SESSION</a>, symbol %get[key] pak k vytvoření předvyplněných polí formuláře z <a href="http://www.php.net/reserved.variables#reserved.variables.get">URL</a>. Symboly %cookie, %request a %post lze rovněž používat s odpovídajícími proměnnými PHP. Například %server[HTTP_USER_AGENT], %session[id] nebo %get[q].

en: If you are using the profiles module, you can also access all profile data using the syntax %profile[form_name]. If you for example have a profile value named profile_city, add the variable %profile[profile_city].
cs: Pokud používáte modul pro profily, můžete ke všem datům v profilech s použitím syntaxe %profile[form_name]. Například když máte hodnotu profilu nazvanou profile_city, použijte proměnnou %profile[profile_city].

en: Token values
cs: Hodnoty symbolu

en: create webforms
cs: vytvářet formuláře

en: edit own webforms
cs: upravovat vlastní formuláře

en: edit webforms
cs: upravovat formuláře

en: access webform results
cs: přístup k odeslaným formulářům

en: clear webform results
cs: mazat odeslané formuláře

en: access own webform submissions
cs: přístup k vlastním odeslaným formulářům

en: edit own webform submissions
cs: upravovat vlastní odeslané formuláře

en: edit webform submissions
cs: upravovat odeslané formuláře

en: use PHP for additional processing
cs: používat PHP na dodatečné zpracování

en: Webform module installed module tables successfully.
cs: Modul Formuláře úspěšně nainstaloval potřebné tabulky databáze.

en: The installation of webform module was unsuccessful.
cs: Instalace modulu Formuláře se nezdařila.

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
cs: Umožňuje vytváření dotazníků, anket a jiných formulářů.

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: The default value of the field.
cs: Implicitní hodnota tohoto pole.

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
cs: Podporuje zápis datumu ve formátu <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Například řetězce 'dnes', '+2 měsíce' nebo '9.prosince 2004' jsou korektní.

en: Timezone
cs: Časová zóna

en: Adjust the date according to a specific timezone. Website timezone is defined in the <a href="!settings">Site Settings</a> and is the default.
cs: Upravte datum v závislosti na časové zóně. Časová zóna webu je nastavena v <a href="!settings">Nastavení Webu</a> a představuje výchozí hodnotu.

en: Website timezone
cs: Časová zóna webu

en: User timezone
cs: Časová zóna uživatele

en: Observe Daylight Savings
cs: Letní čas

en: Automatically adjust the time during daylight savings.
cs: Automaticky upravit čas při přechodu na letní čas.

en: Start year
cs: Počáteční rok

en: The first year that is allowed to be entered.
cs: První letopočet, který je možné zadat.

en: End year
cs: Konečný rok

en: The last year that is allowed to be entered.
cs: Poslední letopočet, který je možné zadat.

en: Use a textfield for year
cs: Pro rok použít textové pole

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
cs: Pokud je povoleno, vygenerovaná pole pro datum budou mít pro letopočet textové pole. Jinak se použije rozbalovací menu.

en: Year
cs: Rok

en: !name field is required.
cs: Pole !name musí být vyplněno.

en: Entered !name is not a valid date.
cs: Vložená hodnota !name není korektní datum.

en: The entered date needs to be between the years @start and @end.
cs: Letopočet vloženého data musí být v rozmezí @start a @end.

en: Presents month, day, and year fields.
cs: Představuje pole pro měsíc, den a rok.

en: Left Blank
cs: Nevyplněno

en: User entered value
cs: Vyplněno uživatelem

en: User email as default
cs: Adresa uživatele jako výchozí

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
cs: Pokud je uživatel přihlášen, použije se jeho e-mailová adresa jako výchozí hodnota tohoto pole.

en: Width
cs: Šířka

en: Width of the textfield.
cs: Šířka textového pole.

en: Leaving blank will use the default size.
cs: Pokud zůstane nevyplněno, použije se výchozí velikost.

en: E-mail a submission copy
cs: Poslat kopii odeslaného formuláře

en: Check this option if this component contains an e-mail address that should get a copy of the submission. Emails are sent individually so other emails will not be shown to the recipient.
cs: Pokud je povoleno a tato komponenta obsahuje e-mailovou adresu, odešle se na ni kopie vyplněného formuláře. E-mailové zprávy se posílají každá zvlášť, takže příjemce neuvidí adresy ostatních.

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
cs: Obsah pole nebude možné měnit. Užitečné pro zadávání fixních výchozích hodnot.

en: %value is not a valid email address.
cs: %value není korektní e-mailová adresa.

en: A textfield that automatically fills in a logged-in user's e-mail.
cs: Textová pole, do kterého se automaticky vyplní e-mailová adresa přihlášeného uživatele.

en: Average submission length in words (ex blanks)
cs: Průměrná délka zadané hodnoty (kromě mezer)

en: Collapsible
cs: Rozbalitelná

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
cs: Pokud je tato skupina polí rozbalitelná, uživatelé ji budou moci otevírat a zavírat.

en: Collapsed by Default
cs: Implicitně sbalená

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
cs: Rozbalitelné skupiny polí jsou implicitně "otevřené". Tato volba nastaví výchozí stav této skupiny polí na "zavřený".

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
cs: Skupiny polí umožňují roztřídit jednotlivá pole do skupin.

en: Upload Filtering
cs: Filtrování souborů

en: Select the types of uploads you would like to allow.
cs: Zvolte typy souborů, které bude možné nahrávat.

en: Web Images
cs: Webové obrázky

en: Desktop Images
cs: Obrázky

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Media
cs: Multimediální

en: Archives
cs: Archivy

en: Additional Extensions
cs: Další přípony

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
cs: Vložte seznam dalších přípon souborů pro toto pole, oddělených čárkami.<br />Vložené přípony se přidají k ostatním povoleným výše.

en: Max Upload Size
cs: Maximální velikost

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
cs: Vložte horní limit pro velikost nahrávaného souboru v KB.

en: Upload Directory
cs: Adresář pro soubory

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
cs: Nahrané soubory se implicitně ukládají do adresáře files. Zde můžete zvolit jeho podadresář.

en: Width of the file field.
cs: Šířka pole pro soubory.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
cs: Adresář pro soubory %directory se nepodařilo vytvořit. Zkontrolujte, zda je adresář pro soubory k formulářům zapisovatelný.

en: Category
cs: Kategorie

en: Types
cs: Typy

en: %field field is required.
cs: Pole %field musí být vyplněno.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
cs: Soubory s příponou '%ext' není možné nahrávat. Povolené přípony jsou %exts.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
cs: Soubor %filename je příliš velký (%filesize KB). Horní limit pro velikost souboru je %maxsize KB.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
cs: Nahraný soubor %filename se nepodařilo uložit. Zkontrolujte, zda je cílový adresář zapisovatelný.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
cs: Nahraný soubor %filename se nepodařilo uložit. Cílový adresář neexistuje.

en: Uploading a new file will replace the current file.
cs: Nahráním nového souboru se přepíše ten původní.

en: Allow users to submit files of the configured types.
cs: Umožní uživatelům odesílat soubory povolených typů.

en: User uploaded file
cs: Soubor nahraný uživatelem

en: Average uploaded file size
cs: Průměrná velikost nahraného souboru

en: Filesize (KB)
cs: Velikost souboru (KB)

en: Options
cs: Možnosti

en: Options to select across the top. One option per line. Key-value pairs may be entered seperated by pipes. i.e. safe_key|Some readable option
cs: Možnosti pro výběr jsou umístěny ve formuláři vedle sebe a zde se zadávají ve formě jedné volby na jeden řádek. Je také možné zadat dvojici oddělenou znakem roury (|), tedy například klíč|Text.

en: Questions
cs: Otázky

en: Questions list down the left side. One question per line.
cs: Otázky se zobrazují ve formuláři vlevo pod sebou a zde zadávají se ve formě jedné otázky na jeden řádek.

en: Randomize Options
cs: Zamíchat možnosti

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
cs: Ve formuláři náhodně změní pořadí možností pro výběr.

en: Randomize Questions
cs: Zamíchat otázky

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
cs: Ve formuláři náhodně změní pořadí otázek.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
cs: Umožňuje tvorbu mřížky otázek, kde možnosti odpovědí jsou ve formě přepínacích políček.

en: @name (hidden)
cs: @name (skrytá)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
cs: Pole, které je pro uživatele neviditelné, ale počítá se jako součást formuláře.

en: Empty
cs: Prádný

en: Non-empty
cs: Neprázdný

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
cs: Pole se značkováním umožňuje vkládat do formuláře vlastní kód HTML nebo PHP.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
cs: Zobrazí text ve formuláři jako HTML - nevytváří samostatné pole.

en: Use caution when combining the pagebreak and file components. File components will not be submitted unless they are after the last pagebreak in the form.
cs: Při současném používání komponent pro vícestránkový formulář a nahrávání souborů mějte na paměti, že soubory je nutné nahrávat na poslední stránce formuláře, jinak nebudou odeslány.

en: Break up a multi-page form.
cs: Rozdělí formulář na stránky.

en: A list of selectable options. One option per line. Key-value pairs may be entered seperated by pipes. i.e. safe_key|Some readable option
cs: Možnosti pro výběr se zadávají ve formě jedné volby na jeden řádek. Je také možné zadat dvojici oddělenou znakem roury (|), tedy například klíč|Text.

en: The default value of the field. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
cs: Výchozí hodnota pole. U vícenásobné výchozí hodnoty v menu oddělte hodnoty čárkou.

en: Multiple
cs: Vícenásobné

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
cs: Pokud je povoleno, v menu bude možné označovat více než jednu volbu najednou.

en: Listbox
cs: Menu

en: Check this option if you want the select component to be of listbox type instead of radiobuttons or checkboxes.
cs: Pokud je povoleno, jednotlivé volby budou umístěny do rozbalovacího menu namísto přepínacích políček.

en: To use the option with a select component, you must use key-value pairs seperated by pipes. i.e. user@example.com|Sample user.
cs: Při použití s rozbalovacím menu je nutné zadávat hodnoty jako dvojice klíč-hodnota oddělené znakem roury, např. uzivatel@priklad.cz|Jmeno.

en: select...
cs: zvolte...

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
cs: Umožňuje vytváření zaškrtávacích a přepínacích políček a rozbalovacích menu.

en: Height
cs: Výška

en: Height of the textfield.
cs: Výška textového pole.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
cs: Větší plocha pro víceřádkový text.

en: Maxlength
cs: Max. délka

en: Maxlength of the textfield.
cs: Maximální délka textového pole.

en: Label placed to the left of the textfield
cs: Znak pro textové pole zleva

en: Examples: $, #, -.
cs: Příklady: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
cs: Znak pro textové pole zprava

en: Examples: lb, kg, %.
cs: Příklady: kg, cm, %.

en: Basic textfield type.
cs: Základní textové pole.

en: Accepts a time in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as now, +2 hours, and 10:30pm are all valid.
cs: Podporuje zápis času ve formátu <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Například řetězce 'nyní', '+2 hodiny' nebo '10:30' jsou korektní.

en: Adjust the time according to a specific timezone. Website timezone is defined in the <a href="!settings">Site Settings</a> and is the default.
cs: Upravte datum v závislosti na časové zóně. Časová zóna webu je nastavena v <a href="!settings">Nastavení Webu</a> a představuje výchozí hodnotu.

en: Time Format
cs: Formát času

en: Format the display of the time in 12 or 24 hours.
cs: Formát pro zobrazování času buď ve 12 nebo 24 hodinách.

en: hour
cs: hodina

en: minute
cs: minuta

en: am
cs: dopoledne

en: pm
cs: odpoledne

en: Entered %name is not a valid time.
cs: Zadaná hodnota %name není korektní čas.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
cs: Poskytuje uživateli pole pro hodinu a minutu a volitelně také pro dopoledne/odpoledne.
